Banzaj.pl   »   Różności   »   Kobieta spadła autem z 4 piętra parkingu i nic się jej nie stało

Różności

rss

Kobieta spadła autem z 4 piętra parkingu i nic się jej nie stało

2016.03.25//  J. Kruczek
USA to kraj prawdziwych cudów. Jak głoszą legendy może się tam wydarzyć wszystko, a dobrobyt jest tak wielki, że samochody spadają z nieba. Oczywiście to żart no chyba, że chodzi o zdarzenie, które miało miejsce w Towson.
Tam faktycznie samochód spadł z nieba i to z kobietą w środku. Nie spełniło się jednak niczyje marzenie, a raczej stał się cud ponieważ 23-letnia Lindsay Cook wyszła z wypadku cało. Kobieta nie była w stanie wyjaśnić w jaki sposób samochód ruszył, przebił ścianę parkingu i spadł z czwartego piętra na dach.
Kobieta spada autem z 4 piętra
Kobieta spada autem z 4 piętra Kobieta spada autem z 4 piętra
Kobieta spada autem z 4 piętra

Siły nadprzyrodzone? Raczej podejrzewamy, że kobieta wbiła zły bieg i dynamicznie ruszyła. Później już panika zrobiła swoje. Tak czy inaczej Lindsey miała wiele szczęścia. Nie tylko dlatego, że nic się jej nie stało, ale też że na chodniku nie było akurat nikogo kto mógł zginąć pod spadającym autem. Całe zdarzenie możecie zobaczyć w powyższym nagraniu pochodzącym z kamery monitoringu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mała wydra układa się do spaniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kobieta spadła autem z 4 piętra parkingu i nic się jej nie stało

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Stacja HBO podjęła się wyoprodukowania filmu opartego na faktach, który ma przybliżyć nam...

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Kobieta spadła autem z 4 piętra parkingu i nic się jej nie stało