Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Masakra demonstrantów w Kairze - wielu zabitych w trwających walkach

Aktualności

rss

Masakra demonstrantów w Kairze - wielu zabitych w trwających walkach

2013.08.14//  J. Kruczek
Sytuacja w Kairze urosła do rozmiarów ludobójstwa. Dziennikarze i organizacje opozycyjne donoszą, że w zamieszkach trwających dziś w stolicy Egiptu zginęło już przeszło 250 osób, zaś rannych jest około 5 tysięcy osób. Równocześnie Ministerstwo Zdrowia Egiptu poinformowało o braku zabitych i zaledwie 26 rannych osobach.
Egipskie WSM rozpoczęło dziś akcję likwidacji dwóch obozów zwolenników obalonego prezydenta Mursi. Przedstawiciele Bractwa Muzułmańskiego donoszą, że policja i wojsko ostrzeliwuje demonstrantów bronią z ostrą amunicją. Nad dwoma likwidowanymi obozami ciągle unoszą się wojskowe helikoptery, a z dachów budynków strzelają rzekomo wojskowi snajperzy.
Egipt
Egipt Egipt
Egipt

Ciężko w tej chwili powiedzieć, jak faktycznie wygląda sytuacja w Kairze. Wiadomo jedynie, że krwawe zamieszki ciągle trwają a lista ofiar się ciągle powiększa. Zachodni dziennikarze obecni w Kairze donoszą o prowizorycznych kostnicach pełnych ciał z ranami postrzałowymi. Resort spraw wewnętrznych Egiptu informuje za to, że policja używa jedynie gazu łzawiącego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kangur postanowił poskakać po aucie

Źródło: CNN


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Masakra demonstrantów w Kairze - wielu zabitych w trwających walkach

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Masakra demonstrantów w Kairze - wielu zabitych w trwających walkach