Banzaj.pl   »   Różności   »   Naloty policji na internetowych streamerów w ciekawej kompilacji

Różności

rss

Naloty policji na internetowych streamerów w ciekawej kompilacji

2016.08.08//  J. Kruczek
Streamowanie materiałów na popularnym Twitchu potrafi być dość ryzykownym zajęciem. Najczęściej dotyczy to graczy, którzy spisując się lepiej od innych mogą paść ofiarą brutalnego dowcipu.

W powyższym materiale pokazano kompilację streamingów, które przeistoczyły się w akcje policyjne. Część internautów uważa nasłanie na streamera policji dobrym dowcipem. Jak widać część takich akcji kończy się na wizycie funkcjonariuszy i spokojnej rozmowie. Niestety czasem do akcji wkracza uzbrojona jednostka antyterrorystyczna.
Policja vs streamerzy
Policja vs streamerzy Policja vs streamerzy
Policja vs streamerzy

Często bowiem policja otrzymuje informacje, że pod danym adresem znajduje się niebezpieczny przestępca, uzbrojony terrorysta, czy spory zapas narkotyków. W tym momencie funkcjonariusze muszą zareagować zachowując odpowiednie środki bezpieczeństwa. Takie dowcipy są głupie, ale niestety stały się popularną zabawą. Szczególnie w USA.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Naloty policji na internetowych streamerów w ciekawej kompilacji

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Naloty policji na internetowych streamerów w ciekawej kompilacji