Banzaj.pl   »   Różności   »   Nowozelandzcy policjanci imprezują w windzie - pozytywne nagranie z monitoringu

Różności

rss

Nowozelandzcy policjanci imprezują w windzie - pozytywne nagranie z monitoringu

2016.10.05//  J. Kruczek
Policjanci maja różną opinię, która często jest uwarunkowana tym w jakich krajach przyszło im żyć i pracować. W niektórych krajach ludzie po prostu zdają się mieć luźniejsze podejście do życia, a przez to wszyscy czują więcej luzu i tacy policjanci mają większe możliwości budowy dobrego wizerunku.

Przykładem jest Nowa Zelandia, gdzie ludzie po prostu potrafią się cieszyć życiem. I dlatego policjanci mogą sobie pozwolić na trochę zabawy gdy akurat nie interweniują. Na powyższym nagraniu możemy zobaczyć nagranie, które obiegło dziś cały świat.
Policjanci w windzie
Policjanci w windzie Policjanci w windzie
Policjanci w windzie

A na nim nowozelandzcy policjanci jadą windą. Niby nic, ale jeżeli do tego dodamy beatbox i ruchy taneczne kolejnych dołączających się funkcjonariuszy to wychodzi niezła imprezka. Tak oto policjanci pozytywnie pokazali swoją ludzką twarz. Szkoda, że nie we wszystkich krajach ludzie pozwalają sobie na tyle luzu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kompilacja wpadek z trzeciego tygodnia kwietnia 2018Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowozelandzcy policjanci imprezują w windzie - pozytywne nagranie z monitoringu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Nowozelandzcy policjanci imprezują w windzie - pozytywne nagranie z monitoringu