Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Netanjahu: Izrael będzie agresywny

Aktualności

rss

Netanjahu: Izrael będzie agresywny

2011.03.24//  D. Pęgiel
Izraelski premier zapowiedział, że jego kraj zareaguje agresywnie i odpowiedzialnie, by utrzymać spokój i bezpieczeństwo w swoich granicach. Słowa Benjamina Netanjahu padły w kontekście narastającej w ostatnim czasie przemocy ze strony Palestyńczyków. - Oni próbują sprawdzać naszą wolę i determinację i przekonają się, że ten rząd, armia i naród izraelski mają żelazną wolę, by bronić swojego kraju – oznajmił Żyd przed wejściem na pokład samolotu zmierzającego do Moskwy.
Benjamin Netanjahu
Benjamin Netanjahu Benjamin Netanjahu
Benjamin Netanjahu

Netanjahu odbywa jednodniową wizytę w Rosji, gdzie spotka się z przywódcami Federacji. Podróż doszła do skutku, mimo że wcześniej informowano, iż szef izraelskiego rządu zamierza odłożyć swój wyjazd z powodu zamachu terrorystycznego, który miał miejsce w środę w Jerozolimie. W ataku, o który obwinia się palestyńskich bojowników, śmierć poniosła kobieta, a około 40 osób zostało rannych.
Hamas
Hamas Hamas
Hamas

Wcześniej izraelskie myśliwce zbombardowały kontrolowaną przez radykalny Hamas Strefę Gazy, raniąc co najmniej 17 osób, w tym dzieci. Była to z kolei odpowiedź Izraela na ostrzelanie przez palestyńskich ekstremistów granatami i rakietami przygranicznych rejonów żydowskiego państwa. Po tych zdarzeniach fundamentaliści oświadczyli, że są zdeterminowani, by przywrócić spokój na terytoriach podległych Palestyńczykom.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: wprost.pl; PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Netanjahu: Izrael będzie agresywny

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Netanjahu: Izrael będzie agresywny