Banzaj.pl   »   Różności   »   Policjant na motorze ściga przestępcę - efektowny pościg z RPA

Różności

rss

Policjant na motorze ściga przestępcę - efektowny pościg z RPA

2015.12.04//  J. Kruczek
Policja powinna chronić obywateli i łapać przestępców. Ci ostatni nie powinni mieć żadnej taryfy ulgowej, a łamiąc prawo i zagrażając innym powinni ponosić się liczyć z najwyższym wymiarem kary. O ile nasza policja ma często związane ręce to są kraje gdzie na działania przestępców odpowiada się szybko i skutecznie.
W sieci pojawiło się bardzo ciekawe nagranie ukazujące pościg rozgrywający się na ulicach gdzieś w RPA. Całą sytuację rejestruje kamera na kasku policjanta prowadzącego motocykl. Ten prowadzi pościg za poszukiwanym przestępcą. Jak widać kierujący BMW nie ma zamiaru się zatrzymać, więc zaczyna się akcja w stylu dobrego kina akcji.
Policja w RPA
Policja w RPA Policja w RPA
Policja w RPA

Policjant rozpoczyna ostrzał samochodu. Najwyraźniej ścigany ma sporo na koncie skoro kule dziurawiące samochód nie przekonują go do szybkiego zatrzymania się. Film trzyma w napięciu do samego końca. Jak widać w RPA policja się nie patyczkuje.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Idiotów na drogach nie brakujeWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Policjant na motorze ściga przestępcę - efektowny pościg z RPA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

  • Far Cry 5 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie pora przygotować komputery na nadejście...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Policjant na motorze ściga przestępcę - efektowny pościg z RPA