Banzaj.pl   »   Różności   »   Policjant ratuje samobójcę taranując go radiowozem

Różności

rss

Policjant ratuje samobójcę taranując go radiowozem

2015.04.15//  J. Kruczek
Czy specjalne potrącenie kogoś może być dla niego ratunkiem? Wygląda na to, że tak. Policja z miasta Marana w Arizonie opublikowała nagrania z lutego tego roku pokazujące radiowóz taranujący niedoszłego samobójcę.
Cała sytuacja była następstwem wezwania jakie otrzymali policjanci. Mario Valencia ukradł ze sklepu strzelbę i wyszedł z nią na ulicę. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, ale mężczyzna wycelował strzelbę w swoje gardło i zagroził samobójstwem. Przez chwilę Mario szedł pieszo, a za nim podróżowały radiowozy.
Policja w USA Policja w USA...
Policja w USA ...często posuwa się do...
Policja w USA ...drastycznych rozwiązań

W pewnym momencie chwilę nieuwagi przestępcy postanowił wykorzystać funkcjonariusz Michael Rapiejko. Policjant ruszył pełnym gazem w niedoszłego samobójcę i go najzwyklej potrącił. Radiowóz zaś wpadł w murek. Ta drastyczna metoda w efekcie uratowała życie Mario. Mężczyzna był znany policjantom i wiedzieli oni, ze nie ma nic do stracenia. Co więcej policjant dobrze trafił przestępcę, ponieważ po dwóch dniach w szpitalu został przeniesiony do więzienia, więc jego obrażenia okazały się niewielkie.
Policja w USA
Policja w USA
Policja w USA

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mała wydra układa się do spaniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Policjant ratuje samobójcę taranując go radiowozem

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

  • Red Dead Redemption 2 wzbudza spore zainteresowanie i wielu graczy na świcie wyczekuje każdej...

W dziale Kultura

  • Stacja HBO podjęła się wyoprodukowania filmu opartego na faktach, który ma przybliżyć nam...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Policjant ratuje samobójcę taranując go radiowozem