Banzaj.pl   »   Różności   »   Strzelanina przeszło 200 członków gangów motocyklowych w USA

Różności

rss

Strzelanina przeszło 200 członków gangów motocyklowych w USA

2015.10.31//  J. Kruczek
W USA starcia gangów wyglądają z goła inaczej niż na przykład w Polsce. Za oceanem wszystko idzie w ilość, dlatego gdy tam wybucha strzelanina to rozmach wręcz przytłacza. Tak było w przypadku strzelaniny w restauracji Twin Peaks w Teksasie.
Strzelanina miała miejsce w maju tego roku, ale dopiero teraz ujawniono nagrania z tej sytuacji. W przydrożnej restauracji spotkali się członkowie kilku gangów motocyklowych. Spotkanie rywalizujących grup musiało być zorganizowane, ponieważ dowiedziała się o nim wcześniej policja. Tylko dlatego rozmiary chaosu udało się ograniczyć.
Strzelanina gangów motocyklowych
Strzelanina gangów motocyklowych Strzelanina gangów motocyklowych
Strzelanina gangów motocyklowych

W restauracji spotkało się przeszło 200 gangsterów. Nie wiemy kto zaczął, ale wszyscy wyciągnęli broń i zaczęli strzelać do wszystkiego co się rusza. W efekcie zginęło 9 osób, a 18 zostało rannych. Wszystkie były członkami gangów, więc tyle dobrze.

Na filmie widzimy, jak tłum przeszło 200 osób strzela do siebie najpierw w restauracji, a następnie na parkingu. Jak wspomnieliśmy policja dowiedziała się wcześniej o planach spotkania gangów. Dlatego na miejscu znalazło się w cywilu kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji i służb federalnych. Dodatkowo wsparcie czekało w okolicy. Tylko dlatego liczba ofiar była tak niska. A 192 osoby zostały zamknięte za kratkami. To dopiero jest ustawka.
Strzelanina gangów motocyklowych
Strzelanina gangów motocyklowych Strzelanina gangów motocyklowych
Strzelanina gangów motocyklowych

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Strzelanina przeszło 200 członków gangów motocyklowych w USA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Strzelanina przeszło 200 członków gangów motocyklowych w USA