Banzaj.pl   »   Różności   »   Skazaniec wyśpiewał przeprosiny na sali sądowej

Różności

rss

Skazaniec wyśpiewał przeprosiny na sali sądowej

2016.03.21//  J. Kruczek
Brian Earl Taylor z pewnością w najbliższym czasie nie zrobi żadnej kariery, ponieważ sporo czasu spędzi za kratkami. Mimo to zdołał zabłysnąć w telewizji, a to za sprawą jego przemowy podczas procesu.
21-latek w czasie rozprawy postanowił wyrazić skruchę w bardzo osobliwy sposób. Przestępca zamiast klasycznie wypowiedzieć się do sędziego to zaśpiewał przeprosiny. Nie da się ukryć, że inspiracją dla niego był hit Adele, "Hello". Trzeba też przyznać, że śpiewane przeprosiny wyszły całkiem ładnie, choć wątpimy, że kogokolwiek zmiękczyły.
Śpiewający skazaniec
Śpiewający skazaniec Śpiewający skazaniec
Śpiewający skazaniec

Brian Earl Taylor został złapany podczas rabunku mieszkania. Jak się okazało wcześniej porwał właściciela okradanego lokalu, a do tego posiadał nielegalnie broń. Lista zarzutów obejmuje jeszcze kilka innych przypadków, więc sądowy piosenkarz trochę czasu spędzi za kratkami. Będzie miał za to sporo czasu, aby szlifować swoje wokalne talenty.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skazaniec wyśpiewał przeprosiny na sali sądowej

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Skazaniec wyśpiewał przeprosiny na sali sądowej