Banzaj.pl   »   Różności   »   Pracownik banku oferuje siebie za zakładniczkę. Prawdziwe bohaterstwo

Różności

rss

Pracownik banku oferuje siebie za zakładniczkę. Prawdziwe bohaterstwo

2017.04.14//  J. Kruczek
Bohaterowie to nie goście w kolorowych rajtuzach i z pelerynami. Bohaterowie żyją wśród nas i ujawniają się gdy tego potrzeba. Przykładem może być pewien pracownik banku z południowych Chin.

Pewnego dnia do banku wszedł mężczyzna, który podszedł do okienka i przyłożył nóż do klientki. Biorąc zakładniczkę chciał wymusić na pracownikach oddanie pieniędzy z banku. Sytuację zobaczył jeden z pracowników i wynegocjował z napastnikiem podmianę kobiety na siebie.
Bohaterski bankier
Bohaterski bankier Bohaterski bankier
Bohaterski bankier

Chwilę później wraz z ochroniarzem obezwładnił napastnika. Jego odwaga pozwoliła wybić przestępcę z rytmu i odwrócić jego uwagę od ochrony banku. Pracownik placówki musiał się wykazać wielką odwagą narażając swoje życie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pracownik banku oferuje siebie za zakładniczkę. Prawdziwe bohaterstwo

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Pracownik banku oferuje siebie za zakładniczkę. Prawdziwe bohaterstwo