Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Tragiczny wypadek na Wielkopolsce - zginął kierowca osobówki

Aktualności

rss

Tragiczny wypadek na Wielkopolsce - zginął kierowca osobówki

2013.10.26//  J. Kruczek
Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Przesieki w województwie wielkopolskim. Na drodze krajowej nr 22 doszło do zderzenia czołowego tira i samochodu osobowego. W efekcie zginął kierowca osobówki, a jego rodzina znajduje się w szpitalu.

Kierujący osobówka ojciec rodziny zginął na miejscu. Ratownicy wydobyli z wraku jego żonę oraz dwójkę dzieci w wieku 7 i 14 lat. Kobieta obecnie walczy o życie w szpitalu, a jej stan jest krytyczny. Dzieci doznały licznych złamań nóg i rąk, ale ich życiu na szczęście nic nie zagraża.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ciężarówka najechała na szutrowe pobocze przez co kierowca stracił panowanie i wjechał na przeciwległy pas ruchu. Strażacy usuwali wraki przez wiele godzin, ale droga jest już przejezdna. Nie wiadomo na razie czy kierowcy zostaną postawione poważniejsze zarzuty. Szczegółowe okoliczności zdarzenia zostaną dopiero ustalone.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tragiczny wypadek na Wielkopolsce - zginął kierowca osobówki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Tragiczny wypadek na Wielkopolsce - zginął kierowca osobówki