Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Zderzenie promu pasażerskiego i statku handlowego na Filipinach

Aktualności

rss

Zderzenie promu pasażerskiego i statku handlowego na Filipinach

2013.08.17//  J. Kruczek
Straż przybrzeżna Filipin poszukuje niemal 300 osób zaginionych po tragicznej kolizji promu pasażerskiego ze statkiem handlowym. Wypadek miał miejsce nieopodal portu Cebu. W skutek zderzenia prom pasażerski zatonął, a ratownicy nadal poszukują rozbitków.
Ratownicy uratowali 572 osoby i według oficjalnych szacunków w wodzie bądź wraku powinno się znajdować jeszcze 274 pasażerów. Z wody wyciągnięto 24 martwe osoby. Prom Thomas Aquinas znajduje się w użyciu od 40 lat i został przystosowany do przewozu 904 pasażerów. Jednak w chwili katastrofy na pokładzie nie było kompletu pasażerów. Oficjalne informacje mówią o 870 osobach.
Do katastrofy doszło kilometr przed wejściem do portu Cebu. Obie jednostki zderzyły się mimo bardzo dobrej pogody. Kapitanowie jednostek są już w rękach policji, która dokona przesłuchania. Przyczyny kolizji pozostają nieznane.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zderzenie promu pasażerskiego i statku handlowego na Filipinach

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Zderzenie promu pasażerskiego i statku handlowego na Filipinach