Banzaj.pl   »   Aktualności   »   12-latek zabił nauczyciela i ranił kolegów w Nevadzie

Aktualności

rss

12-latek zabił nauczyciela i ranił kolegów w Nevadzie

2013.10.23//  J. Kruczek
Sprawcą wczorajszej strzelaniny w Nevadzie okazał się 12-latek. Władze USA poinformowały, że za śmierć nauczyciela i postrzelenie dwóch uczniów szkoły w Sparks odpowiada nieletni uczeń. Chłopak otworzył ogień do kolegów i nauczyciela, a następnie popełnił samobójstwo.

12-latek posługiwał się bronią należącą do rodziców. Półautomatyczny pistolet kalibru 9 milimetrów został przyniesiony z domu, za co zarzuty usłyszą rodzice chłopaka. Jednocześnie policja wyraziła uznanie dla nauczyciela 45-letniego byłego żołnierza piechoty morskiej, który próbował odebrać broń chłopakowi. To podczas tej próby został śmiertelnie ranny.
Chłopak po zastrzeleniu nauczyciela popełnił samobójstwo. Nie są znane przyczyny zbrodni, jakiej dopuścił się 12-latek. Niewykluczone, że po jego śmierci nie uda się ustalić powodów ataku. Strzelanina w Nevadzie jest kolejną okazją do debaty na temat posiadania broni przez cywili. Niestety prawo do posiadania broni jest tak zakorzenione w Amerykanach, że prawdopodobnie żadna tragedia nie doprowadzi do zmiany przepisów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
12-latek zabił nauczyciela i ranił kolegów w Nevadzie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   12-latek zabił nauczyciela i ranił kolegów w Nevadzie