Banzaj.pl   »   Aktualności   »   New Jersey: Strzelanina w centrum handlowym. Napastnik popełnił samobójstwo

Aktualności

rss

New Jersey: Strzelanina w centrum handlowym. Napastnik popełnił samobójstwo

2013.11.05//  J. Kruczek
Policja znalazła zwłoki mężczyzny, który strzelał w centrum handlowym w New Jersey. Ciało znajdowało się za kompleksem handlowym i wszystko wskazuje na samobójstwo. Napastnik otworzył ogień wczoraj wieczorem czasu lokalnego w jednym z największych kompleksów handlowych USA.
Mężczyzna ubrany na czarno z kaskiem motocyklowym na głowie oddał kilka strzałów w centrum handlowym. Wszystkie były skierowane w sufit, a świadkowie mówili o, ze sam napastnik uspokajał ludzi mówiąc, że nikogo nie chce skrzywdzić. Na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe, a centrum zostało zamknięte. Sam napastnik zdążył wcześniej opuścić budynek i się zastrzelić.
Mężczyznę zidentyfikowano, jako 20-letniego Richarda Shoopa. Nie wiadomo co było przyczyną takiego zachowania. Najważniejsze jednak, że napastnik nie skrzywdził nikogo w centrum handlowym. W ostatnim czasie w USA dochodziło do wielu podobnych zdarzeń, w których jednak życie traciły niewinne osoby znajdujące się w złym miejscu o złym czasie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Szabla piracka odzyskuje drugie życieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
New Jersey: Strzelanina w centrum handlowym. Napastnik popełnił samobójstwo

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Lenovo zapowiedziało monitor Legion Y27gq, który ma zaoferować niedostępne wcześniej parametry...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   New Jersey: Strzelanina w centrum handlowym. Napastnik popełnił samobójstwo