Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Strzelanina na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles

Aktualności

rss

Strzelanina na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles

2013.11.02//  J. Kruczek
Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles. 23-latek z karabinem szturmowym zaatakował placówkę i doprowadził do wymiany ognia z ochroną. W efekcie zginęła jedna osoba, a co najmniej siedem zostało rannych.
Tuz przed tragedią Paul Ciancia wysłał wiadomość do rodziny w New Jersey, że ma zamiar popełnić samobójstwo. Ojciec 23-latka poprosił policję o pomoc w przeszkodzeniu ewentualnemu samobójstwu. Niestety funkcjonariusze z Los Angeles nie znaleźli mężczyzny w jego mieszkaniu. Ten przebywał już na lotnisku.
W godzinach porannych 23-latek wszedł do punktu odpraw lotniska w Los Angeles i otworzył ogień z karabinu szturmowego. Natychmiast zareagowali pracownicy ochrony oraz policjanci. Po wymianie ognia udało im się ranić napastnika. Niestety jeden z pracowników ochrony zginął, a co najmniej siedem osób zostało rannych. Policja odcięła lotnisko i zarządziła ewakuację. Na miejsce przybyła jednostka saperów, która sprawdziła, czy zamachowiec nie pozostawił gdzieś ładunku wybuchowego. Z zeznań sąsiadów Paula Ciancia wynika, że mężczyzna nie przejawiał żadnej agresji i zachowań wskazujących na możliwość dokonania takich czynów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Strzelanina na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Strzelanina na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles