Banzaj.pl   »   Różności   »   Białe zęby to klucz do kobiecego serca

Różności

rss

Białe zęby to klucz do kobiecego serca

2010.04.28//  I. Rupa
Wszyscy chcemy robić na swoich wybrankach dobre wrażenie. Pragniemy się jej podobać nie tylko intelektualnie, ale i fizycznie. Pierwszą rzeczą, na którą kobieta zwraca szczególną uwagę – poza paznokciami i włosami – są zęby. Przecież, kiedy mamy się pocałować nasza jama ustna, także odgrywają ważną rolę.
Dobre wrażenie Świeży oddech...
Dobre wrażenie ...podoba się...
Dobre wrażenie ...kobietom

Czarujący uśmiech to jedno z najlepszych sposobów na zrobienie pozytywnego wrażenia. Jeśli więc nie chcemy odpaść na starcie i zdobyć dodatkowe punkty, zadbajmy o to, by szczerząc zęby w szerokim uśmiechu nie odstraszać swoich rozmówców.

Podstawą imponującego uśmiechu jest nienaganna higiena jamy ustnej. Jest ona podwójnie ważna, bo utrzymywana od najmłodszych lat pozwala nam uniknąć przykrych problemów z uzębieniem w naszym dorosłym życiu. Zaniedbane w młodości zęby mogą w konsekwencji postawić nas przed koniecznością kosztownego łatania braków w uzębieniu, walką z nieciekawym odcieniem bieli, czy fatalnym zgryzem.
Dobre wrażenie Dbanie o higienę...
Dobre wrażenie ...jamy ustnej pomaga zapobiec...
Dobre wrażenie ...chorobom zębów

Drugi aspekt tyczy się bieżącej dbałości o higienę. Nie pozwólmy sobie na paradowanie z połamanymi zębami, ziejącymi ubytkami czy krwawiącymi, czerwonymi z powodu zapalenia dziąsłami.

Barwa naszego uzębienia to także ważny element sztuki dbania o jamę ustną. Szczególne problemy w tym zakresie mają palacze i miłośnicy kawy. Zabieg wybielania możemy zlecić stomatologowi, albo zająć się tym sami, lecz pożądane rezultaty mogą zagwarantować jedynie profesjonalne zabiegi.
Dobre wrażenie Piękny, szeroki uśmiech...
Dobre wrażenie ...robi na innych...
Dobre wrażenie ...piorunujące wrażenie

Czyste, białe zęby to już coś, ale należy jeszcze zadbać o świeży oddech. Szczotka do zębów oraz guma do żucia może i pomagają zadbać o czystość zębów, ale nie są w stanie wyeliminować tych najdrobniejszych fragmentów pokarmu, które złośliwie ulokowały się w najciaśniejszych szczelinach naszej szczęki.

Jeśli chcemy olśniewać uśmiechem, nie zaniedbujmy naszych zębów i nie oszczędzajmy na wizytach u stomatologów. Wprawdzie korekcja zgryzu, aparaty ortodontyczne, wstawianie implantów czy choćby koron do tanich nie należą, ale czyż piękny, biały, hollywoodzki uśmiech nie robi piorunującego wrażenia na kobietach? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Białe zęby to klucz do kobiecego serca

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Białe zęby to klucz do kobiecego serca