Banzaj.pl   »   Różności   »   Matka siłą wykluczyła syna z zamieszek w Baltimore

Różności

rss

Matka siłą wykluczyła syna z zamieszek w Baltimore

2015.04.28//  J. Kruczek
Pogrzeb 25-letniego Freddiego Graya rozpoczął falę dramatycznych zamieszek w Baltimore. Ponownie policja została oskarżona o spowodowanie śmierci Afroamerykanina, a tłum młodych czarnoskórych mieszkańców miasta ruszyła dewastować wszystko.
Sytuacja jest wręcz tragiczna, a do pomocy policji ruszyła Gwardia Narodowa. Jednak nie skupimy się dziś na powodach zamieszek oraz ich następstwach. Skupimy się na jednym anonimowym bojowniku, który poważnie naraził się swojej matce. Widoczny na powyższym nagraniu nastolatek szybko zmienił się z bohatera w największego frajera zamieszek.
Matka z Baltimore Prawdziwa matka...
Matka z Baltimore ...wie co jest dobre dla...
Matka z Baltimore ...jej dziecka

Chłopak ruszył z bezmyślnym tłumem do niszczenia miasta. Nie pomyślał jednak, że jego matka zorientuje się iż synek poszedł sobie rozrabiać. I tak mam dorwała syna przed kamerami nadającymi materiał na żywo. Rozwścieczona kobieta sprała syna i pogoniła go do domu. Szkoda, że takich rodziców nie ma więcej na świecie, a efekty bezstresowego wychowania powoli degradują nasze społeczeństwo.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Matka siłą wykluczyła syna z zamieszek w Baltimore

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Matka siłą wykluczyła syna z zamieszek w Baltimore