Banzaj.pl   »   Różności   »   Sashimi z kalmarów. Kolejny japoński przysmak

Różności

rss

Sashimi z kalmarów. Kolejny japoński przysmak

2017.09.18//  J. Kruczek
Prezentowaliśmy już kilka ulicznych posiłków z Japonii. Dziś przyszła pora na kolejne danie, które dla nas jest bardzo egzotyczne. A mianowicie o sashimi z kalmarów.
Na filmie możemy oglądać, jak uliczny kucharz przygotowuje potrawy ze świeżo wyławianych kalmarów. To oznacza między innymi proces oprawienia kalmara. Z pewnością osoby o słabych nerwach mogą nie być zachwycone widokiem. W czasie oprawiania kalmar bowiem jeszcze się rusza na desce.
Sashimi z kalmarów
Sashimi z kalmarów Sashimi z kalmarów
Sashimi z kalmarów

Kucharz ma niesamowitą wprawę. Każdy posiłek wykonuje bardzo sprawnie. Sashimi to przede wszystkim sztuka podania surowych owoców morza. W dalszej części możemy zobaczyć kilka innych potraw. A w nich jeszcze poruszające się kalmary. Przynajmniej widać, że posiłek jest świeży.
Sashimi z kalmarów
Sashimi z kalmarów
Sashimi z kalmarów

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Efekt trafienia młotem pneumatycznym w przewody elektryczneWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sashimi z kalmarów. Kolejny japoński przysmak

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Sashimi z kalmarów. Kolejny japoński przysmak