Banzaj.pl   »   Różności   »   Ostra resocjalizacja młodych przestępców - tak się nawraca przyszłych gangsterów

Różności

rss

Ostra resocjalizacja młodych przestępców - tak się nawraca przyszłych gangsterów

2014.12.12//  J. Kruczek
Dzieciakom często się wydaje, że wchodząc na przestępczą ścieżkę są fajni. Mogą kozaczyć przed kolegami, zgarniać szacunek w szkole czy na podwórku, albo sprawiać, że wszyscy będą się ich bać. Jednak w większości przypadków ich wielkość tkwi tylko w ich głowach, a sami tak naprawdę są mocni tylko wśród bandy do której się dostali.
W USA prowadzi się różne programy mające młodych ludzi wyciągnąć z tych błędnych przekonań i tym samym z gangsterskiej ścieżki. Między innymi w tym celu młodych przestępców złapanych na drobnych przewinieniach posyła się do ciężkiego więzienia na jeden dzień. Powyżej możecie zobaczyć fragment dokumentu przedstawiający taki proces resocjalizacji.
Resocjalizacja Skuteczna metoda...
Resocjalizacja ...resocjalizacji...
Resocjalizacja ...młodych gangsterów

Na filmie możemy zobaczyć młodych chłopców, którzy chcieli wstąpić do gangów. Zostali złapani za drobne kradzieże i tym podobne. Lekcję jaką przeszli zapamiętają na całe życie. Pewnie kilka dni wcześniej myśleli, że są kozakami. Tymczasem po spotkaniu z prawdziwymi przestępcami wyszli na małe zagubione panienki. Znęcanie się psychiczne, groźby i wizja życia w miejscu jakim jest więzienie o zaostrzonym rygorze powinno dać im do myślenia.

Dodajmy, że dzieciaki nie trafiają w ręce największych zbrodniarzy. Przestępcy na filmie biorą udział w programie resocjalizacji i tym sposobem pracują na swój powrót do społeczeństwa. Niektórym metody mogą się wydać brutalne, ale wielu dzieciakom ratują życie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ostra resocjalizacja młodych przestępców - tak się nawraca przyszłych gangsterów

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Ostra resocjalizacja młodych przestępców - tak się nawraca przyszłych gangsterów